Sestřička.cz Mníšek pod Brdy

Sestřička.cz Mníšek pod Brdy je tým lidí, kteří rádi pomáhají. Jsme zdravotní sestry, pečovatelky a ostatní odborníci zaměření na péči o pacienty a seniory v domácím prostředí. U zrodu naší pobočky stála vize pomáhat lidem z našeho okolí. Všichni za sebou máme praxi v různých zdravotnických zařízeních. Zažili jsme štěstí v očích pacientů, kteří byli propouštěni do domácího ošetřování. To samé jsme se rozhodli přinést i lidem v Mníšeckém regionu. Pohodu domácí péče, na kterou nebudou nikdy sami.

Víme, jak složité je bojovat s nemocí a nemohoucností. A také víme, jak velká pomoc může být, když v tom člověk není sám. Přesně to je naším hnacím motorem. Být spolu s lidmi, kteří nás potřebují. Starat se o ně, o jejich zdraví i domácnost. Odměnou za práci, kterou děláme, je vidět, jak naši pacienti doma prospívají. Jak jsou v psychicky v lepší kondici a mají vyšší sebevědomí. Jejich úsměv je pro nás darem největší a probouzí v nás ještě větší touhu pomáhat. 

Laskavost, pochopení, cit pro zvládání emocí a diskrétnost jsou vlastnosti, které u nás hrají prim. To proto, že děláme práci, která nás baví. Naši klienti jsou taková naše velká rodina. Buďte jejím členem i vy. Nás nikdy neobtěžujete. Od toho tu jsme, abychom podali pomocnou ruku. Kdykoliv a v kterékoliv domácnosti v Mníšku a okolí.

 

Snažíme se vám být blízko

Motto „Nejste v tom sami“ platí i pro nás. Ani my v tom nejsme sami. Jsme jednou z poboček Sestřička.cz. Naše kolegyně a kolegové pracují po celé republice. Podívejte se, jestli fungují i ve vašem regionu. A neváhejte využít jejich služeb. Jsou stejně milí a ochotní jako my. 

​​mapa

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra