Půjčovna zdravotnických pomůcek Mníšek pod Brdy

Léčíte se doma a k rychlejšímu uzdravení vám chybí vhodné zdravotnické pomůcky? Usnadnila by vám péči o osobu blízkou polohovací postel nebo jiná pomůcka? Než se vydáte na nákupy, zastavte. Zdravotnické pomůcky jsou finančně často nákladné. Šetřete své peníze a pomůcky si půjčte.

V naší půjčovně pomůcek v Mníšku pod Brdy naleznete vše, co potřebujete k pomoci s léčbou v domácím prostředí. Polohovatelné postele, berle, invalidní vozíky, infuzní stojany a mnoho dalších praktických pomůcek tu máme připravených, aby vám usnadnily život. 

Se zdravotnictvím máme zkušenosti, proto dokážeme kvalifikovaně pomoci s výběrem pomůcky. Víme totiž, že dobře vybraná, funkční pomůcka vám usnadní život. Nebojte se říct, že nevíte, co přesně potřebujete. Od toho tu jsme a velmi rádi poradíme. Nejen s výběrem samotným, ale i s instalací a správným používáním.

Dopřejte si úlevu při péči o sebe sama nebo svého blízkého a využijte našich služeb. Veškeré pomůcky jsou moderní, plně funkční a samozřejmě v perfektním hygienickém stavu. Zdravotní pomůcku vám půjčíme na tak dlouho, jak budete potřebovat

Jak pronájem pomůcek funguje?

Prohlédněte si naše online stránky a vyberte si pomůcku, kterou potřebujete. Nebo nám rovnou zavolejte a společně pomůcku vybereme. Pak už stačí pouze vyplnit jeden list papíru a je hotovo. Pomůcka je ve vašem pronájmu. 

Dovoz pomůcky pro vás rádi zařídíme a pomůžeme i s montáží. Je čistě na vás, zda si ji vyzvednete svépomocí nebo dopravu necháte na nás. 

Se správným provozem a fungováním zdravotní pomůcky vám rády pomohou i naše sestřičky. Využijte i jejich domácí péči. A uzdravujte se ještě pohodlněji.

Začněte s výběrem zdravotní pomůcky klidně hned teď a zavolejte nám.