Domácí zdravotní péče Mníšek pod Brdy

Nevyhovuje vám nemocniční prostředí a raději byste se po úrazu, operaci nebo při chronickém onemocnění zotavovali doma mezi svými blízkými? Obáváte se ovšem, jak zvládnete zdravotní péči a úkony s ní související? Ničeho se nebojte. Každý den přijedeme za vámi a o všechno se postaráme. Stejně kvalitně jako sestry ve zdravotnickém zařízení.

Nejste v tom sami

Možná váháte a cítíte ostych. Být odkázán na péči druhých není ostuda. V podobné situaci jako vy se nachází hodně lidí a ti, kteří využívají domácí zdravotní péči (home care) už sami zjistili, jaké výhody léčba v domácnosti přináší. 

I když třeba bydlíte sami, ve skutečnosti sami nikdy nebudete. Jsme s vámi. Každý den, v každé situaci. Neopustíme vás. Poté, co navážeme spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem, naplánujeme ošetřovatelský plán. Společně se domluvíme na návštěvách v čase, který vám vyhovuje. A pak za vámi budeme jezdit. Nenecháme vás čekat. Jsme přesní jako hodinky.

 

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

JAK DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE FUNGUJE?

Jsme tu pro všechny, kteří nás potřebují. Nezáleží na věku, pohlaví ani typu nemoci. Postaráme se o každého. Při našich návštěvách pro vás mimo jiné zařídíme třeba aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizaci, kontrolu krevního tlaku i glykemie nebo odběry biologického materiálu. 

Vašeho lékaře pravidelně informujeme jak o výsledcích nálezů a biologických hodnot, tak o vašem aktuálním zdravotním stavu. Díky tomu jste po celou dobu léčby pod pravidelným lékařským dohledem a léčba je upravována na základě vašeho aktuálního zdravotního stavu. 

Strachovat se nemusíte ani s hrazením domácí péče sestry. Na základě doporučení praktického lékaře je plně hrazena zdravotní pojišťovnou. 

S námi budete v bezpečí. Na nic nečekejte a zavolejte nám. Odpovíme na všechny vaše dotazy nebo vás rovnou objednáme.

V čem jsou výhody domácí péče sester?

Domácí sestry jsou plně kvalifikované zdravotní sestry, proto vám poskytnou plnohodnotnou zdravotní péči, kterou byste dostali ve zdravotnickém zařízení. Jejich čas s vámi není rozptýlen jinými úkoly a pacienty, proto je veškerá pozornost zaměřena výhradně na vaše potřeby.

V domácí péči má pacient větší klid a pohodu. Obklopen svými blízkými a ve známém prostředí se cítí psychicky lépe a díky tomu dostává i tělo lepší podmínky k uzdravení. Duševní rovnováha je pro léčbu velmi důležitá.

Domácí prostředí minimalizuje riziko nákazou nemocničními infekcemi