Pečovatelská služba Mníšek pod Brdy

Unavuje vás péče o sebe sama a udržovat domácnost v pořádku zvládáte s vypětím všech sil? Přerůstá vám vše přes hlavu a uvažujete, že budete nuceni opustit domov a využívat služeb některého z pečovatelských zařízení? Nevzdávejte se. Pomůžeme vám zůstat doma. Postaráme se o vaše potřeby a domácnost udržíme v bezpečném a čistém stavu.

Ničeho se nebojte. Nejste na to sami. Jsme tu my, pečovatelky z Mníšku pod Brdy. Staráme se o seniory, invalidní důchodce, rodiny s hendikepovanými dětmi i lidi, kteří nejsou schopni obstarávat své životní potřeby ani nejnutnější práce v domácnosti. A postaráme se i o vás. Bez předsudků, zato s ohleduplností a úsměvem.

Pečujete o osobu blízkou a občas už na všechnu tu práci nestačíte. Potřebujete někdy volno nebo si jen prostě odpočinout? Jsme tu samozřejmě i pro vás. Bez řečí a zbytečných otázek převezmeme péči a uvolníme vám ruce i tíži na duši. Nebuďte na to sami. Podělte se s námi o zodpovědnost, která na vás leží. 

Naše služby neposkytujeme pouze osobám v karanténě, s infekčním onemocněním a závislým na návykových látkách.

Proč využít služeb Mníškovských pečovatelek?

S námi budete v klidu a pohodě. Neopustíme vás ani proto, že nemáte dobrou náladu, ani proto, že se vám na toaletě stala nehoda. Máme trpělivost. Jsme laskaví, diskrétní a empatičtí. 

Sami si vyberete, které služby chcete využívat. Domluvíme si pravidelné návštěvy a vždy ve smluvený čas přijedeme. Na nás čekat nebudete.

Potřebujete i zdravotní péči? Všechno společně domluvíme a může k vám přicházet i naše zdravotní sestra. Ona se postará o vaše zdraví, my o vaši čistotu a pohodlí. 

S čím vám pečovatelská služba pomůže?

S tím, s čím potřebujete. Mimo jiné vám pomůžeme:

  • S péčí o sebe sama. S oblékáním, osobní hygienou, stravováním, přesuny po bytě nebo na invalidní vozík.
  • Se zajištěním stravování. Jídlo doneseme, ale pomůžeme i s jeho přípravou, servírováním a konzumací.
  • S doprovodem kamkoliv potřebujete. K lékaři, na úřad, do školy, na procházku, na nákup, do kina.
  • S obstaráním běžných obchůzek. Nákupy nebo jiné běžné pochůzky odchodíme za vás.
  • S péčí o domácnost. Uklidíme, vyčistíme, vypereme, vyžehlíme. 

Potřebujete pomoc? Se sebou, s domácností? Nestyďte se a zavolejte nám. Čím dřív, tím líp.